Pašpārvalde

IZSOLE

Noderīgas saites

Paziņojums

Atsaucoties skolu lūgumam “Zaļā josta” ir pagarinājusi pieteikšanās termiņu līdz 28.maijam jaunajam konkursam “Tīrai Latvijai – Tīriem ūdeņiem!”

Konkurss “Tīrai Latvijai – Tīriem ūdeņiem!” tiek rīkots sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru aicina Jūsu izglītības iestādi iesaistīties jaunajā kampaņā – konkursā “Tīrai Latvijai – Tīriem ūdeņiem!”, vienlaikus sacenšoties par vērtīgām balvām.
Kampaņas mērķis ir veicināt skolu un citu izglītības iestāžu audzēkņu vides izglītību un izpratni par sabiedrības līdzdalības nozīmīgumu vides pārvaldības jautājumu risināšanas procesos, kā arī, caur iesaistīšanos praktiskā rīcībā un veicot aktivitātes, novērtētu un uzlabotu vietējo publiski pieejamo atpūtas vietu pie ūdeņiem vides stāvokli, kā arī attīstītu savas prasmes un iemaņas kvalitatīvas dzīves telpas organizēšanā.
Konkursa ietvaros līdz 2014.gada 27.oktobrim komandas izvēlas un novērtē konkursā pētāmo teritoriju, ieplāno un organizē nepieciešamos labos darbus apkārtējās vides uzlabošanai; fiksē tos fotogrāfijās, aprakstos; publicē savu veikumu Tīro ūdeņu” kartē.
Konkursā aicinātas pieteikties Latvijas vispārējās izglītības iestādes, kā arī profesionālās izglītības iestādes un interešu izglītības iestādes. Pieteikšanās konkursam norisinās līdz 2014.gada 28.maijam, elektroniski atsūtot pieteikuma anketu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it." target="_blank">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Tālākās instrukcijas elektroniskā profila izveidei saņems katra reģistrēta komanda individuāli.
Konkursā uzvarējušās iestādes tiks pie vērtīgām balvām no “Zaļā josta” un konkursa atbalstītājiem – naudas balvām 700 EUR, 500 EUR un 350 EUR vērtībā, kā arī citām aizraujošām pārsteiguma balvām.

Ar cieņu,
Velga Vilciņa,
Biedrības “Latvijas Zaļā josta” valdes priekšsēdētājs

SKOLAS KONTAKTI

Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.