Pašpārvalde

Klausies! Notīri
dvēselei rūsu.

(Gaigaļu Jānis)

Jēkabpils 2.vidusskolas pūtēju orķestris “Intervāls” 2020. gada 2. martā atklāja svētku koncertu, veltītu mūsu skolas simtgades jubilejai. Orķestris izpildīja divus skaņdarbus –   “Tritsch-Tratsch Polka”(J. Štrauss), “Uz redzēšanos” (J.Ābols)

Tā bija pirmā reize, kad vērojām mūsu orķestra kolektīvu jaunos, skaistos tērpos, kuri tapa pateicoties  Jēkabpils pilsētas pašvaldības finansējumam.

Kolektīvu, kuram jau ir 33 gadi, visu šo laiku vada diriģents Aleksandrs Piļščikovs. Orķestris pulcē 40 muzikālus un radošus 4.-12. klašu skolēnus, kā arī skolas absolventus, kuriem mūzika ir dzīvesveids. Orķestra ikdiena un svētki ir piepildīti ar aktīvu un radošu darbu gan mēģinājumos, kas notiek katru dienu, gan skolas pasākumos, gan pilsētas svētkos, gan arī ar piedalīšanos Dziesmu un Deju svētkos. Tagad vissvarīgākais darbs – gatavošanās XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Tie mūsu orķestra vēsturē būs jau septītie Skolas jaunatnes dziesmu un deju svētki (kopš 1989. gada, kad skolas pūtēju orķestris pirmo reizi piedalījās sestajos Dziesmu un Deju svētkos). Orķestris “Intervāls” ir piedalījies arī septiņos Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos (kopš 1990. gada, kad kolektīvs piedalījās XX Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos).

2020. gada 6. martā mūsu skolas pūtēju orķestris devās uz Gulbeni, lai Gulbenes Sporta centrā piedalītos Latvijas izglītības iestāžu (Latgale, Vidzeme) pūtēju orķestru kopmēģinājumā. Pasākums bija vērienīgs un ļoti interesants.

SKOLAS KONTAKTI

Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.