Company Logo

Pašpārvalde

IZSOLE

Noderīgas saites

Paziņojums

Noderīgas saites:


 2018.-2019.m.g.

Latvijas Kultūras koledža (turpmāk – LKK) aicina vidusskolas klašu skolēnus un citus interesentus uz ATVĒRTO DURVJU DIENU 18. maijā plkst. 12:00 Bruņinieku ielā 57, Rīgā!

Atvērto durvju dienā skolēniem būs iespēja vairāk uzzināt par LKK studiju programmu “Kultūras menedžeris” šādās specializācijās: dizaina un modes menedžments, multimediju producēšana, skatuves mākslas (teātra māksla un pasākumu organizēšana un vadīšana), mūzikas menedžments, foto un video producēšana un tehniskā producēšana.

Jauniešus, kuri savu karjeru vēlas saistīt ar dejošanu, iepazīstināsim ar studiju programmu “Deju kolektīva vadītājs” šādās specializācijās: laikmetīgā deja, latviešu deja un mūsdienu deja. Savukārt tos, kurus interesē bibliotēku informācijas speciālista profesija vai arī tā jau ir iegūta, bet trūkst augstākās izglītības, iepazīstināsim ar studiju programmu “Bibliotekārs” šādās specializācijās: bibliotēku informācijas speciālists un izglītības iestādes bibliotekārs.


 

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk – PTAC) un Konkurences padome (turpmāk – KP) aicina vidusskolēnus uz Atvērto durvju dienu 9.maijā no plkst. 10:00 – 13:00.

Viesojoties pie mums skolēni uzzinās atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem:

  • Droša iepirkšanās internetā;
  • Kā “neiekrist” uz “brīnumlīdzekļu” reklāmu solījumiem;
  • Ko darīt, ja kavējas lidmašīna vai tiek atcelts reiss;
  • Kā atpazīt nedrošas preces?

Vēl skolēniem būs iespēja stratēģiskā lomu spēlē iejusties godīgo un negodīgo uzņēmēju lomās, kā arī iepazīt Konkurences padomes lomu godīgas uzņēmējdarbības vides nodrošināšanā.

 Papildus informāciju par pieteikšanos meklējiet šeit:  http://ej.uz/ptac_kp

 Uz tikšanos 9.maijā!


 

Šī gada 26. aprīlī Valsts policijas koledža (VPK) aicina ikvienu interesentu ierasties VPK Atvērto durvju dienā. Interesenti varēs uzzināt par izglītības iespējām VPK, izmēģināt kādu no iestājpārbaudījumu uzdevumiem. 

Lai skolēniem rastos priekšstats par reālo ikdienas darbu Valsts policijā, tiks demonstrēti arī uzbrukuma atvairīšanas un aizsardzības paņēmieni, kā arī personu aizturēšana no automašīnām. Atvērto durvju dienas apmeklētāji varēs iepazīties ar kinologa un hipologa darba specifiku, vērojot dienesta suņa un zirga paraugdemonstrējumus. Tāpat skolēni varēs noskaidrot interesējošos jautājumus par ekspertu darbu, noņemt pirkstu nospiedumus, pārbaudīt loģisko domāšanu, atrodot izeju no kādas telpas, un šaušanas prasmes, kā arī iepazīt Valsts policijas tehniskos līdzekļus, tostarp transportlīdzekļus un Speciālo uzdevumu bataljona ekipējumu.


 

Aizkraukles profesionālā vidusskola

Aizkraukles novads, Aizkraukle, Jaunceltnes 21, LV-5101

e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.apvs.lv

tālr.: 65121035, 28381727

2019./2020.mācību gadā uzņem jauniešus:

Izglītības programmās pēc 9.klases, mācību ilgums 4 gadi, iegūstot vidējo izglītību un kvalifikāciju:  BŪVIZSTRĀDĀJUMU GALDNIEKS

 AUTOMEHĀNIĶIS

 KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS

 BŪVNIECĪBAS UN CEĻU BŪVES MAŠĪNU TEHNIĶIS

 PAVĀRS

Izglītības programmās pēc 9.klases, mācību ilgums 1 gads, iegūstot kvalifikāciju:

 METINĀTĀJS (MIG/MAG)

 KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORS

Izglītības programmās pēc 12.klases, mācību ilgums 1,5 gadi, iegūstot kvalifikāciju:

 KONDITORS

 AUTODIAGNOSTIĶIS

Skola piedāvā:

 Stipendiju atbilstoši valsts noteiktajai kārtībai un apmēram.

 Labiekārtotu un renovētu dienesta viesnīcu.

 Kvalitatīvu ēdnīcu.

 Interešu izglītības nodarbības – galdniecības, sporta, metināšanas, tehnisko pulciņus un vokāli instrumentālo ansambli.

 Mācoties izglītības programmā „Automehāniķis” ir iespēja iegūt B kategorijas vadītāja apliecības, bet izglītības programmā „ Būvniecības un ceļu būves mašīnu tehniķis” iegūt dažāda veida ceļu būves tehnikas vadītāja apliecības.

 Prakses iespējas ārzemēs.

Dokumentu pieņemšana no 3.jūnija


 


 

Topošais absolvent!

SKOLAS KONTAKTIContribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.