Pašpārvalde

Noderīgas saites

Paziņojums

Mēs vienā straumē - Мы в одном течении

Latvijas NVO fonda programma sabiedrības saliedēšanai “Ārpusskolas pasākumu programma”, Biedrība Manai mazpilsētai Aknīstei

Reģ. 50008075611, Skolas iela 16a, Aknīste, Aknīstes novads, LV- 5208,

Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītais Biedrības "Manai mazpilsētai Aknīstei" projekts  „Mēs vienā straumē - Мы в одном течении”, līguma identifikācijas numurs:2012.LV/SP/ 07/12.

Latvijas Sabiedrības integrācijas fonds piecās Latvijas skolās atbalstīja Biedrības "Manai mazpilsētai Aknīstei" projektu  „Mēs vienā straumē - Мы в одном течении” Projektā piedalījās skolas no Tukuma, Daugavpils, Gulbenes, Aknīstes un Jēkabpils. Projekts norisinājās no 2012.gada augusta līdz novembrim.

Projekta  mērķis bija veicināt dažādu tautību bērnu un jauniešu sadarbību, pilsonisko līdzdalību un piederību savai pilsētai un valstij, mērķtiecīgi kopā darbojoties, iepazīstot un popularizējot dažādu etnisko grupu kultūras elementus un pievēršot uzmanību Latvijas kultūrvēsturiskajam mantojumam.

Projekta ietvaros 2012. gada septembrī 5 skolās tika organizēts konkurss „Manas Latvijas tautu pūra lāde”. Piedalīties konkursā tika aicināti skolēni no 7 līdz 18 gadu vecumam, skolēni strādāja  grupās no 3 līdz 5 cilvēkiem. Konkursā varēja piedalīties divos veidos: iesūtot video ( maksimālais garums 6 minūtes ) vai iesūtot eseju. Konkursa materiālos bija jābūt informācijai, kas saistīta ar Latvijas tautu kultūrvēsturisko mantojumu.

Jēkabpils 2.vidusskolas skolēni ļoti aktīvi iesaistījās konkursa norisē. Konkursā piedalījās 94 skolēni no 15 klasēm, pavisam konkursam tika iesniegti 22 darbi. Izveidot konkursa darbus skolēniem palīdzēja vecāki, skolotāji un klases audzinātāji. Konkursa darbi tika vērtēti trijās vecuma grupās: 7-12 gadi, 13 -15 gadi, 16-18 gadi. Katrā vecuma grupā tika noteikti trīs uzvarētāji.

2012.gada 19.oktobrī Jēkabpils 2.vidusskolā notika konkursa noslēguma pasākums, kurā piedalījās konkursa dalībnieki, skolotāji un viesi. Pasākuma laikā tika demonstrēti labāko konkursa darbu video kopsavilkumi.   Pasākuma dalībniekus ar savu priekšnesumu priecēja ukraiņu biedrības „Javir” mākslinieki.  Konkursa uzvarētāji katrā vecuma grupā saņēma balvas.

SKOLAS KONTAKTI

Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.