Pašpārvalde

IZSOLE

Noderīgas saites

Paziņojums

Sociālā kampaņa „Ievingrini spēkus Vislatvijas Mugurčempionātam”

Sociālā kampaņa  „Ievingrini spēkus Vislatvijas Mugurčempionātam” notika 2012.gada oktobrī un veltīta skolēnu muguras veselībai. Mūsu skolā kampaņā piedalījās 17 klašu kolektīvi no 1. līdz 10. klasei.

Skolēni bija  aicināti  kopā ar klasesbiedriem vismaz reizi dienā, pirms kādas nodarbības veikt muguras vingrinājumus piecu minūšu garumā. Klases aizraujas ar  muguras vingrinājumiem   un kopā ar klasesbiedriem vingroja katru dienu skolā, kā arī mēģināja  iesaistīt citus vienaudžus, kā arī savus vecākus un skolotājus. Informatīvie  plakāti bija izvietoti  klases telpās. Katrs kampaņas dalībnieks saņēma arī uzlīmītes.

Ar šo akciju izglītojošā un izklaidējošā veidā tika  pievērsta  bērnu un skolnieku uzmanība taisnai, veselai un stiprai mugurai. Idejas iniciators bija  starptautiskā kompānija DHL Express, kura programmas „GoTeach” ietvaros, sadarbībā ar Veselības, Izglītības un Zinātnes ministrijām, ārstiem un medicīnas ekspertu biedrībām, kā arī skolu direktoriem un sabiedrībā zināmi cilvēkiem, aicinātu skolas vecuma bērnu regulāri veikt muguras vingrinājumus un tā būtu stipra un vesela.

SKOLAS KONTAKTI

Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.