Company Logo

Pašpārvalde

IZSOLE

Noderīgas saites

Paziņojums

Bērnu žūrija 2012./2013.

Jau vairākus gadus Latvijas bērnu bibliotēkās darbojas Bērnu žūrija. Tā ir iespēja bērniem izlasīt jaunākās grāmatas un izteikt savu vērtējumu.

    Šogad arī mūsu skolā ir ienākusi bērnu žūrija.

 

Otrdien, 20.novembrī, 5.a klase devās uz tikšanos ar Jēkabpils Galvenās bibliotēkas bibliotekāri Rudīti, lai iepazītos ar bērnu žūrijas darba noteikumiem. Bērniem bija iespēja aplūkot jaunās grāmatas, interesenti parakstīja ar bibliotēku līgumu, ka apņemas izlasīt līdz decembra beigām vismaz 3 grāmatas. Lielu pārsteigumu sagādāja Pirāts, kurš ieradās mūsu skolā, lai pārliecinātos, ka te būs lasītāji latviešu valodā un ka grāmatu vedums atradīs zinātkārus ,,grāmatu tārpus”. Pirātiņš bija sagatavojis virkni uzdevumu, kurus bērni ar prieku izpildīja, un pasākuma nobeigumā visi tika pie dārgumu lādītes ar našķiem.

   Rudīte un Pirāts ar savu buru kuģi devās prom, bet piektklasnieki jau nākamajā latviešu valodas stundā izlasīja pirmo Bērnu žūrijas ieteikto grāmatu. Pilnu ieteikto gramatu sarakstu Jūs varat apskatīt šeit

Ar fotografijam jūs varat iepazities sadaļā Fotogalerija

 

SKOLAS KONTAKTIContribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.