Pašpārvalde

Paziņojums

Dzejas dienas

Dzejas dienas 2013.gada 12.septembrī

(Mūra atstarotais; akmeņu apgaismotais.)

Visi cilvēces celtie mūri satiekas saules pinumā.

/I.Ziedonis/

Jau 49.reizi kā ik gadu kopš Raiņa 100-gades svinībām tālajā 1965.gadā visu Latviju pieskandināja Dzejas dienas. Jau no paša rīta pilsētas trotuārus un laukumus pamazām pārklāja gan Dižo Dzejnieku, gan jauno autoru, gan pašu skolnieku rakstītas dzejas rindas. Visu pilsētas skolu audzēkņi uz pilsētas trotuāriem ar krītu mācību dienas garumā rakstīja dzejoļus. Jēkabpils 2.vidusskolas gan lielie, gan mazie dzejas lasītāji – 12.a, 10.b, 9., 8., 7., 6. un 5.klašu skolēni –kopā ar  latviešu valodas skolotājiem radoši izpaudās laukumā pie TC „Aura”.

Šīs Dzejas dienas bija veltītas O.Vācietim, tāpēc visvairāk skanēja viņa dzeja.  Sākumskolas skolēni šogad arī piedalījās Dzejas dienu aktivitātēs, un skolas pagalms pārveidojās par dzejas un ilustrāciju laukumu. Vairāk nekā 400 skolas audzēkņu pieskārās dzejai ar savu sirdi, domām, iztēli un skandējumu. Katra dzirdētā un iemācītā dzejas rinda tuvināja dzejas brīnumainajai un neparastajai pasaulei, kura gaidīs savus lasītājus ne tikai svētkos, bet arī ikdienā. Fotoatskaite

SKOLAS KONTAKTI

DSC_0271-8741.JPG
DSC_0194-8654.JPG
DSC_0137-8865.JPG

Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.