Pašpārvalde

Noderīgas saites

Paziņojums

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2013

Bērnu un jauniešu žūrija pastāv jau 12 gadus. Šogad  Latvijas bibliotēkas aicina žūrijas dalībniekus kļūt par grāmatu lasīšanas ekspertiem Valsts Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Nacionālās bibliotēkas īstenotajā lasīšanas veicināšanas programmā. Arī šogad aizraujošā grāmatu lasīšanas un vērtēšanas maratonā ir iespēja piedalīties visai ģimenei!

Lai veiksmīgi noritētu bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas darbs:

• nāc uz Jēkabpils 2. vidusskolas bibliotēku, kur darbojas Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija,
  • paraksti lasīšanas līgumu – rakstveida apņemšanos noteiktajā laikā izlasīt un novērtēt savas vecuma grupas grāmatas,
  • aizpildi vienu anketu par vislabāko lasīto grāmatu un iesniedz to bibliotekāram.

Anketas bibliotēkas darbinieki nosūta LNB Bērnu literatūras centram, kur tiek apkopoti grāmatu vērtējumi no visas Latvijas. Lielajos Lasīšanas svētkos Rīgā kļūs zināmas bērnu, jauniešu un vecāku mīļākās un interesantākās grāmatas.

Katru gadu tūkstošiem dalībnieku iesaistās Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatu lasīšanā un vērtēšanā!

Nāc un piedalies arī Tu!

Uz tikšanos bibliotēkā!

SKOLAS KONTAKTI

Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.