Pašpārvalde

Publiskie iepirkumi

Noderīgas saites

Paziņojums

“Praktiskā pieredze jaunatnes atbalsta programmās”

Zināšanas un jauninājumi ir Eiropas Savienības vislielākās vērtības. Augstas kvalitātes izglītība ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mūsdienu jauniešiem arī tas ir aktuāls jautājums, tāpēc Karjeras nedēļas laikā 2014.gada 17.oktobrī Jēkabpils 2.vidusskolas 10. – 12. klašu skolēni, pateicoties Natālijai Gerasimovai no Zemgales reģiona ES struktūrfondu informācijas centra, piedalījās diskusijā “Praktiskā pieredze jaunatnes atbalsta programmās”,kuru vadīja  Zemgales Plānošanas reģiona pārstāvis  Edgars Paulovičs.  Pasākuma mērķis bija iepazīstināt jauniešus ar VIAA administrētām mūžizglītības programmām: Leonardo da Vinči, Grundtvig un individuālām mobilitātēm, kā arī ar JSPA administrētām  programmām: Jaunatnes projektiem, Brīvprātīgo darbu, Annas Lindes fondu, sadarbība ar Vidusjūras valstīm. Tika arī pastāstīts par Jauniešu multifunkcionālo centru izveidi un darbību Zemgalē  (Šveices sadarbības programma). Diena bija ļoti darbīga un interesanta.  Kā stāsta paši jaunieši: “Tika plaši  izklāstīta un pasniegta jauna vai tikai daļēji zināma informācija un piedāvātas jaunas pasākumu idejas. Ļoti patīkami bija tas, ka organizatori apbalvoja aktīvos skolēnus ar pildspalvām un citām dāvaniņām. Ne īpaši patika , ka diskusijas bija ļoti garas, informācija varēja būt kodolīgāka, bet kopumā diskusija bija produktīva un saturīga.”

Jeļena Graudiņa

Skolas Parlamenta konsultants

SKOLAS KONTAKTI

Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.