Company Logo

Paziņojums

 

Jēkabpils pilsētas  mājturības olimpiādes uzturmācībā rezultāti

 

5.b       Daniils Einoris  1.vieta                       Maksims Spaskovs

5.b       Elīna Kauce    2.vieta                         Aleksandra Sokolova

5.b       Arina Veličko 3.vieta                         Aleksandra Sokolova

 

Latvijas 45. atklātās matemātikas olimpiādes rezultāti

6.a       Artūrs Krastiņš         1.vieta            Vanda Lovčinovska

7.a       Dāniels Līcis             3.vieta            Irina Korabovska

6.a       Artūrs Pavlovs         Atzinība         Vanda Lovčinovska

 

Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 19. valsts olimpiādes rezultāti

Larions Volkovs 8.b klase   III pakāpe, skolotājs Maksims Spaskovs

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības

  dabaszinību konkursa  6.kl. rezultāti

 

Pavlovs Artūrs     6.a     3.vieta,  skolotāja Oksana Cvetkova 

Anastāsija Turlā   6.a      Atzinība, skolotāja Oksana Cvetkova

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

kristīgās mācības olimpiādes rezultāti

Jelinska Sindija    3.b     2.vieta,  Svetlana Jekaraševa  

Jeršovs Jaroslavs  3.b     1.vieta,  Svetlana Jekaraševa  

Kalverša Diāna    3.b     1.vieta, Svetlana Jekaraševa 

 

Jēkabpils pilsētas mājturības un kokapstrādes tehnoloģiju olimpiādes 8.un  9.klašu izglītojamajiem rezultāti

  

9.a     Ščogoļevs Vladislavs   2.vieta, skolotājs Maksims Spaskovs

9.b    Kalniņš Ivars                  1.vieta, skolotājs Maksims Spaskovs

9.b    Tavkins Ričards           2.vieta, skolotājs Maksims Spaskovs

8.a     Rapkouski Iļja              2.vieta, skolotājs Maksims Spaskovs

8.b    Volkovs Larions           1.vieta, skolotājs Maksims Spaskovs

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

Vizuālās mākslas olimpiādes rezultāti

 

5.a     Laura Krušāne              1.vieta                  Anna Koroļkova 

6.a     Emīlija Kibitkina            2.vieta                  Anna Koroļkova 

8.a     Ksenija Naumova         2.vieta                  Anna Koroļkova 

9.b     Jūlija Beļajeva                2.vieta                  Anna Koroļkova 

9.b     Viktorija Lapīra             2.vieta                  Anna Koroļkova 

11.b   Darja Ignatoviča            Atzinība               Larisa Aleksandrova 

 

 Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas konkurss Latgalē

 

 1.pakāpes diploms – Helēna Plotičkina 11.B klase, skolotājas: Ludmila Movčane un Silvija Avišāne

 

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

ķīmijas olimpiādes rezultāti

 Atzinība – ilja Stogovs  10.A klase, skolotāja Tatjana Zdanova

Atzinība – Marks Farbers 10.A klase, skolotāja Tatjana Zdanova

Atzinība - Nadežda Kuzņecova 11.A klase, skolotāja Tatjana Zdanova

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

ķīmijas konkursa rezultāti

Atzinība – Jūlija Zarkeviča 9.B klase, skolotāja Svetlana Davydovskaya

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

matemātikas olimpiādes rezultāti (5.-8.kl.)

 

1.vieta – Artūrs Pavlovs 6.A klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

1.vieta – Sofija Svincova 7.A klase, skolotāja Irina Korabovska

2.vieta – Arina Pasternaka 5.B klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

2.vieta – Artūrs Krastiņš 6.A klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

2.vieta – Ksenija Kondratjeva 7.A klase, skolotāja Irina Korabovska

3.vieta – Mariuss Balis 5.B klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

3.vieta – Dāvis Krūmiņš 6.B klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

3.vieta – Jekaterina Zeņina 6.A klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

3.vieta – Diāna Fiļipova 7.A klase, skolotāja Irina Korabovska

3.vieta – Dāniels Līcis 7.A klase, skolotāja Irina Korabovska

Atzinība – Violeta Petkeviča 5.A klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

matemātikas olimpiādes rezultāti (4.kl.)

 

3.vieta – Ivans Hitro 4.A klase, skolotāja Tatjana Karnauhova

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

bioloģijas konkursa “Ieskaties dabā” I kārtas rezultāti

Uzaicinājumu piedalīties konkursa “Ieskaties dabā” II kārtā saņēma

Burdeļnaja Polina 8.B klase, skolotāja Svetlana Davydovskaya

Radionova Valērija 8.B klase, skolotāja Svetlana Davydovskaya

Skrimble Inese 8.B klase, skolotāja Svetlana Davydovskaya

 

 Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

koka un metāla tehnoloģijas olimpiādes rezultāti

2.vieta – Larions Volkovs 8.B klase, skolotājs Maksims Spaskovs

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

matemātikas olimpiādes rezultāti (9.-12.kl.)

 

2.vieta – Marks Farbers 10.A klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

2.vieta – Diana Ivanova 10.a klase, skolotāja Vanda Lovčinovska

3.vieta – Jūlija Zarkeviča 9.b klase, skolotāja Irina Korabovska

Uzaicinājumu piedalīties matemātikas valsts olimpiādē saņēma

10.a klases skolnieks Marks Farbers.  Skolotāja Vanada Lovčinovska

 

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

fizikas olimpiādes rezultāti (9.-12.kl.)

3.vieta – Marks Farbers 10.A klase, skolotājs Andris Lazdiņš

3.vieta – Andris Tutins 10.A klase, skolotājs Andris Lazdiņš

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

 angļu valodas olimpiādes rezultāti (8.,9.kl.)

  

1.vieta – Ivans Jekaraševs 8.A klase, skolotāja Zinaīda Smolova

 

Jēkabpils pilsētas

mājturības un kokapstrādes tehnoloģiju olimpiādes 6. un 7.klašu izglītojamajiem

 

1.vieta -  Gugņevičs Vlads 6.b klase, skolotājs Maksims Spaskovs

2.vieta - Līcis Dāniels 7.a klase, skolotājs Maksims Spaskovs        

2.vieta - Vinogradovs Ričards Anrijs 7.c klase, skolotājs Maksims Spaskovs

3.vieta - Kudrjavcevs Aleksandrs 7.b klase, skolotājs Maksims Spaskovs        

Atzinība - Bogdanovs Artjoms 6.b klase, skolotājs Maksims Spaskovs

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

 vestures olimpiādes rezultāti (9.,12.kl.)

 

 Atzinība – Jūlija Zarkeviča 9.B klase, skolotāja Žanna Vinogradova

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

bioloģijas olimpiādes otrā posma rezultāti (9.-12.kl.)

 

3.vieta - Birznieks Rolands 11.A , sk. Tatjana Zdanova

Atzinība – Diāna Noveičuka 11.A, sk. Tatjana Zdanova

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības Latviešu valodas

(mazākumtautību izglītības programmu) olimpiādes rezultāti

1.vieta  Inese Skrimble 8.B; sk.Jekaterina Ivanova

3.vieta Anna Bobrova 7.A; sk.Zinaīda Rutkovska

3. vieta Alina Naporko 7.A; sk.Zinaīda Rutkovska

3.vieta Milana Marinčenko 8.A; sk.Vineta Mežaraupe            

atzinība Dāniels Līcis 7.A; sk.Zinaīda Rutkovska

atzinība Evija Mazure 7.C; sk.Jolanta Taškāne

atzinība Ksenija Naumova 8.A; sk.Jekaterina  Ivanova

 

SKOLAS KONTAKTI

DSC_0015-8799.JPG
DSC_0002-8676.JPG
DSC_0052-8839.JPG


Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.