Company Logo

Pašpārvalde

IZSOLE

Noderīgas saites

Paziņojums

Jēkabpils pilsētas un Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas ,Viesītes  un Zasas novadu apvienības  MATEMĀTIKAS 5.-8.klašu  skolēnu olimpiādes rezultāti

 

Milana  Ivanova 6. 2.vieta Marina Voitenko
Viktorija Hucanu 6. Atzinība Irina Korabovska
Violeta Petkeviča 7. 2.vieta Vanda Lovčinovska
Mariuss Balis 7. 3.vieta Vanda Lovčinovska
Arina Leščova 7. Atzinība Vanda Lovčinovska
Artūrs Krastiņš 8. 2.vieta Vanda Lovčinovska
Artūrs Pavlovs 8. 2.vieta Vanda Lovčinovska
Jekaterina Zeņina 8. Atzinība Vanda Lovčinovska

Jēkabpils pilsētas un Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas ,Viesītes  un Zasas novadu apvienības 

MATEMĀTIKAS 9.-12.klašu olimpiādes rezultāti

Diana Ivanova 12.a 1.vieta Vanda Lovčinovska
Iļja Stogovs 12.a 2.vieta Vanda Lovčinovska
Andris  Tutins 12.a 3.vieta Vanda Lovčinovska
Aleksejs  Dudkevičs 11.a Atzinība Irina Korabovska
Diāna Filipova 9.a 3.vieta Irina Korabovska

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības Fizikas olimpiādes 9.-12.kl. rezultāti

 

Arturs Bernāns 9. klase - 2. vieta, skolotājs Andris Lazdiņš
Diāna Fiļipova 9. klase - 3.vieta, skolotājs Andris Lazdiņš
Dāniels Līcis 9.klase - 3.vieta, skolotājs Andris Lazdiņš
1Andris Tutins 12. klase - 2.vieta, skolotājs Andris Lazdiņš

 

Latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmām)
VALSTS 36. olimpiādes Latviešu valodā rezultāti (7.-8.kl)


Artūrs Krastiņš, 8.a klase - 2.vieta, skolotāja Vineta Mežaraupe.

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības vēstures olimpiādes rezultāti

Atzinība: Skrimble Inese 10.a klase, sk. Žanna Vinogradova, 

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības Bioloģijas olimpiādes 9.-12.kl. rezultāti


Atzinība: Dāniels Līcis, 9. klase, sk.Tatjana Zdanova 

Atzinība: Diana Ivanova, 12. klase, sk.Tatjana Zdanova 

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības Latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) olimpiādes rezultāti

 

Nr.

Vārds

Uzvārds

Klase

Iegūtā vieta novada posmā

Pedagoga vārds

Pedagoga uzvārds

 
 
 

1

Artūrs

Krastiņš

8.a

2.

Vineta

 Mežaraupe

 

2

Viktorija

Siliņa

7.a

3.

Jekaterina

 Ivanova

 

3

Arina

Ļeščova

7.b

3.

Jekaterina

 Ivanova

 

4

Arina

Pasternaka

7.b

3.

Jekaterina

Ivanova

 

5

Anastasija

Veličko

8.a

3.

Vineta

 Mežaraupe

 

8.a klases skolnieks Artūrs Krastiņš ir uzaicināts uz valsts olimpiādes II kārtu. Skolotāja Vineta Mežaraupe.

SKOLAS KONTAKTI



Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.