Company Logo

Pašpārvalde

Publiskie iepirkumi

Noderīgas saites

Paziņojums

28.03.2013

Zemgales novada matemātikas 12. olimpiāde

 

Tankova Anastasija  6.kl 2.vieta sk. N.Zarkeviča
Simaņkovs Vladimirs 8.kl 2.vieta sk. O.Potapova
RudikinaValērija 8.kl 3.vieta
Dekšņa Vitālijs 8.kl 3.vieta
Petkevičs Staņislavs 9.kl 1.vieta sk. V.Lovčinovska
Cvetkovs Žans 9.kl 2.vieta

 

27.03.2013

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības

dabaszinību konkurss 6.klases

Tankova Anastasija 1.vieta  sk. O.Cvetkova

 

26.03.2013

 Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības 4.klases matemātikas olimpiāde

 

Ļitvinova Elīna 1.vieta sk. J. Jaskova
Rakutins Igors atzinība
Vilka Laura atzinība sk. 0.Demčenko

 

22.03.2013.

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības kristīgās mācības olimpiāde 

Blakunova Dana 2.vieta sk. J. Jaskova
Džeikuna Jeļizaveta 3.vieta
Rapkouski Ilya atzinība
Valērija Radionova atzinība

 

 

20.03.13.

 

Valsts olimpiāde matemātikā

Petkevičs Staņislavs 9.kl - 3.vieta sk. V.Lovčinovska

 

14.03.13.

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības angļu valodas konkurs:

Cvetkovs Žans 1.vieta  sk. N. Dogureviča

 

06.03.13.

Mājturības un tehnoloģiju 2.posma olimpiāde 9.kl. zēni:

Okuņevs Ruslans 1.vieta sk. M.Spaskovs
Petkevičs Staņislavs 2.vieta

 

 22.02.13.

Novadu un pilsētas skolu olimpiāde matemātikā 5.-8.kl. 

5.klase

 

Smetaņins Dmitrijs

Farbers Marks

1.vieta 

sk. I.Korabovska 

 

 Kiseļčuka Jeļena

Ivanova Diana 

2.vieta 

sk. I.Korabovska

sk. V.Lovčinovska 

6.klase

 

Belova Liāna

Tankova Anastasija 

1.vieta 

sk.N.Zarkeviča 

7.klase 

Hucanu Ļubova 

2.vieta 

sk. I.Korabovska 

8.klase Simaņkovs Vladimirs 3.vieta sk. O.Potapova
  Dekšņa Vitālijs  atzīnība

    

02.02.13.

I vieta komandas kopvērtējumā

Jēkabpils novada čempionātā!!!

 

     Katru gadu Jēkabpilī notiek sacensības svaru stieņa spiešānā gulus. Šogād sacensības notika 2. februārī Jēkabpils Sporta namā. Mūsu skolas komanda nevarēja palaist tādu notikumu garām un devās cīnīties par uzvaru.

       Skolas komandai izdevās izcīnīt no 8 komandām  I vietu komandas kopvērtējumā.

Pirmo reizi mums izdevās izcīnīt komandas kopvērtējuma I vietu un mēs zinam, ka tā nav pēdējā uzvara.

Sacensībās piedalījās:

Veronika Lenkeviča

Kirils Kuzņecovs

Valerijs Bogdanovs

Vitālijs Deksņa

Stanislavs Bogdanovičs

Aleksejs Zdažinskis

Ruslans Okuņevs

 

                                                                             

Treneris A. Andronovs

   

 

 

 

 

01.02.13.

Novadu un pilsētas skolu olimpiāde matemātikā 9.-12.kl

Petkevičs Staņislavs 1.vieta sk. V.Lovčinovska

Cvetkovs Žans

2.vieta

Lukašonoks Dmitrijs

atzinība

Jūlija Šapkina

atzinība sk. N.Zarkeviča

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības angļu valodas olimpiāde

Andrejs Navickis 2.vieta sk. K.Mičko

Iļja Brilovs atzinība N.Dogureviča

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības fizikas olimpiāde

Petkevičs Staņislavs 2.vieta sk. A.Lazdiņš

Cvetkovs Žans

Lukašonoks Dmitrijs

3.vieta

 

Latviešu valodas 29.valsts olimpiāde

Kristīne Makovska 3.vieta

 

SKOLAS KONTAKTI



Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.