Company Logo

Pašpārvalde

Publiskie iepirkumi

Noderīgas saites

Paziņojums

Rezultāti olimpiādē mājturībā ( meitenēm):

 

Dajana Kučika 8.b

Skolotāja A. Sokolova

Anastasija Volkova 6.b

 Skolotāja A. Sokolova

 

 

Olimpiādē kristīgajā mācībā

 

 

Artūrs Krastiņš 3.a

Blakunova Diāna 3.a

Skolotāja J.Jaskova

 

30.atklātajā olimpiādē krievu ( dzimtajā) valodā un literatūrā

 

Žans Cvetkovs 11.b

Skolotāja Z.Deine

 

Jēkabpils pilsētas un novadu 6. kl. angļu valodas olimpiāde

 

 

Atzinība

 Aleksejs Dutkevičs 6.b

skolotāja K.Mičko

 

Zemgales reģionālā skolēnu ZPD 6. konference

 

Atzinība

 

Evita Zarkeviča 12.a

 

skolotājs A.Lazdiņš

 

Iveta Eihmane 12.a

 

skolotāja T.Zdanova

 

Jēkabpils pilsētas un novadu vizuālās mākslas olimpiāde

 

Veronika Priede 8.c

 skolotāja A.Koroļkova

Viktorija Kaškure 10.b

 skolotāja L.Aleksandrova

Darja Ignatoviča 8.a

skolotāja A.Koroļkova

 Jeļizaveta Kozlova 10.a

 skolotāja L.Aleksandrova


Viktorija Iļjina 5.a,

Ksenija Naumova 5.a,

Anna Jaunzema 6.a

skolotāja A.Koroļkova

 Viktorija Čerņavska 11.b

 skolotāja L.Aleksandrova

 

 

 

Olimpiāde matemātikā 4. klasēs:

 

 

 Daniels Līcis 4.a

skolotāja S.Jekaraševa

Anastasija Kovaļenko 4.c

skolotāja Z.Lizunova

 

Atzinība

Sofija Svincova 4.a

skolotāja S.Jekaraševa

Diāna Filipova 4.a

skolotāja S.Jekaraševa

 

 

Latvijas Valsts 65. matemātikas olimpiādē

 

Žans Cvetkovs 11.b 

3.pakāpes diploms

Skolotāja V.Lovčinovska

 

 

 

Rajona skolu sacensības dambretē

 

Daniels Bogorod 9.a

Valērija Mosina 8.c

Jūlija Damenauska 8.c

skolotāja I.Semjonova

 

 

Zemgales novada matemātikas 14. olimpiāde

 

 

Elīna Ļitvinova 6.b

Jūlija Zarkeviča 6.b

Skolotāja I.Korabovska

Diana Ivanova 7.b

Skolotāja V.Lovčinovska

Anastasija Tankova 8.a

Skolotāja N.Zarkeviča

 

 

 

 

Jēkabpils pilsētas ZPD konkurss

 

 

Evita Zarkeviča 12.ab

skolotājs A.Lazdiņš

 

Iveta Eihmane 12.a

skolotāja T.Zdanova

 

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu

apvienības olimpiāde matemātikā 5.-8.kl.

  

Ilya Rapkouski 5.a

skolotāja O.Potapova

 

Jūlija Zarkeviča 6.b

skolotāja I. Korabovska

 

Marks Farbers 7.a

skolotaāja I.Korabovska

 Elīna Litvinova 6.b

skolotāja I.Korabovska

Andris Tutins 7.b

skolotāja V.Lovčinovska

 

Anastasija Tankova 8.a

skolotāja N.Zarkeviča

 

 

Atzinība

Diāna Ivanova 7.b

skolotāja V.Lovčinovska

 

Liāna Belova 8.a

skolotāja N.Zarkeviča

 

Andrejs Kuļikovs 8.b

skolotāja N.Zarkeviča

 

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu

apvienības olimpiāde  fizikā 9.-12.kl. 

 

Staņislavs Petkevičs 11.b

( uz valsts olimpiādi )

skolotājs A.Lazdiņš

Žans Cvetkovs 11.b

skolotājs A.Lazdiņš

 

 

Atzinība

 Dmitrijs Lukašonoks 11.b

skolotājs A.Lazdiņš

 

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu

apvienības olimpiāde matemātikā 9.-12.kl.

 

Staņislavs Petkevičs 11.b

( uz valsts olimpiādi )

skolotāja V.Lovčinovska

Žans Cvetkovs 11.b

( uz valsts olimpiādi )

skolotāja V.Lovčinovska

 

Ļubova Hucanu 9.a

( uz valsts olimpiādi )

skolotāja I. Korabovska

Atzinība

 Vitālijs Dekšņa 10.b

skolotāja V.Lovčinovska

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu

apvienības  olimpiāde ekonomikā

 

Stanislavs Petkevičs 11.b

piedalīsies arī valsts olimpiādē

skolotāja A.Sokolova

 

 

Valsts olimpiādē latviešu valodā

 

Atzinība

Anastasija Anna Karakuca 8.a

Skolotāja S.Avišāne. 

 

 

Olimpiāde vēsturē novadu un

Jēkabpils pilsētas skolu  9.un 12.kl.

  

Evita Zarkeviča 12.a


skolotāja Ž.Vinogradova

Atzinība

Viktorija Daniļenko 9.b

skolotāja Ž.Vinogradova

 

Jēkabpils pilsētas mājturības olimpiāde 8.kl

 

Aleksandrs Svincovs 8.a

 skolotājs M.Spaskovs

Atzinība 

Artjoms Štikovskis 8.b

 skolotājs M.Spaskovs

 

 

Jēkabpils pilsētas un novadu skolu olimpiāde angļu valodā 11.-12. klasēs

Žans Cvetkovs 11.b

 skolotāja N.Dogureviča

 

 

 

Pilsētas un novadu bioloģijas olimpiādes rezultāti 9.-12. klasēs:

Dmitrijs Lukašonoks 11.b

Iveta Eihmane 12.a


skolotāja T.Zdanova

Atzinība

Stanislavs Petkevičs 11.b

skolotāja T.Zdanova

 

 

Olimpiāde mājturības un kokapstrādes tehnoloģijās 7. klasēs:


Artjom Sprukulis 7.a

 Skolotājs M. Spaskovs

 

 

 

Olimpiāde mājturības un kokapstrādes

tehnoloģijās

 

Igors Rakutins 6.b

 skolotājs M.Spaskovs

Ivars Kalniņš 6.b

 Andrejs Fokins 6.a

skolotājs M.Spaskovs 

 

 

 

Jēkabpils pilsētas un novadu

7.-8. klašu latviešu valodas

( mazākumtautību programmās)

olimpiādes rezultāti:

 

Anastasija Karakuca 8.a

 (skolotāja Silvija Avišāne) 

 

Diāna Noveičuka 8.b

 (skolotāja Vineta Mežaraupe)

Atzinības:

 

Anastasija Bogdanoviča 8.c

Veronika Priede 8.c

(S.Avišāne)

                                 

                                                        

 

 



 

SKOLAS KONTAKTI



Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.