Company Logo

Pašpārvalde

Publiskie iepirkumi

Noderīgas saites

Paziņojums

2015.-2016.m.g.

 

Pilsētas olimpiādē uzturmācībā

 

 

 Maksims Golubevs 5.a

Sk. M.Spaskovs

   

Aleksandrs Gololobovs 5.b

  Sk. M.Spaskovs 

  

 

 

Atzinība:  Maksims Fjodorovs 8.a 
              Sk. M.Spaskovs
 


 

 Latvijas 40. Skolēnu zinātniskā konferencē 3. posma norises programmas sekcijā ,, Veselības zinātnes,,

Atzinības Raksts: Dmitrijs Lukašonoks 12.b (sk. T.Zdanova)

 


 Jēkabpils pilsētas un novadu olimpiādē kristīgajā mācībā 

                                         

                                        

 

    Einoris Daniils 3. b 
Leščova Arina 3.b

Sk. J.Jaskova

 


 

Olimpiāde mājturībā un tekstiltehnoloģijas

                                        

                                        

 

      Anastasija Volkova 7.b

Sk. A.Sokolova

 

 

Atzinība:  Anastasija Tarasova 5.c - atzinība 
              Dajana Kučika 9.b - atzinība
              Sk. A.Sokolova

 

 


 Zemgales novada reģionālajā skolēnu ZPD 15. konference

  

Dmitrijs Lukašonoks 12.b

sk. T.Zdanova

                                             

 

 

 

 


 Bioloģijas konkurss ,,Pazīsti savu organismu"

 

Dmitrijs Lukašonoks 12.b

sk. T.Zdanova

                                             

 

 

 

 

 

Atzinība: Rolands Birznieks 9.b (sk. S.Davidovska)

 


Zemgales novada matemātikas 15. olimpiāde 

                                            

                                             

 Andris Tutins 8.b

sk. V.Lovčinovska  

 

  

 Jūlija Zarkeviča 7.b

         Sk.I.Korabovska

 

 


66. matemātikas valsts olimpiāde

Atzinība:  Staņislavas Petkevičs (Sk.Vanda Lovčinovska)

  

 

 


Jēkabpils pilsētas un novadu 5. - 8. kl. skolēnu matemātikas olimpiāde

 

 

Diāna Fiļipova 5.a

 Ksenija Kondratjeva 5.a

Dāniels Līcis 5.a

Maksims Fjodorovs 5.a

Sk. I.Korabovska

 Dana Blakunova 6.b

Sk. O.Potapova 

 

  Sofija Svincova 5.a

 

 

 

Anastasija Kovaļenko 5.c

Sk. M.Voitenko

    Jūlija Zarkeviča 7.b 

Sk. I.Korabovska

 Marks Farbers 8.a

Iļja Stogovs 8.a

 Sk. I.Korabovska

 

 

 

 

Atzinība:

Ilya Rapkouski 6.a (Sk. O.Potapova)

Elīna Ļitvinova 7.b (Sk. I.Korabovska)

Diāna Ivanova 8.b (Sk. V.Lovčinovska)

 

 


 Jēkabpils pilsētas un novadu 6. kl.angļu valodas olimpiāde

 

   Ivans Jekaraševs 6.a

 Sk. Z.Smolova

 

 

 

 

 


 Jēkabpils pilsētas un novadu fizikas olimpiāde

 

 

 Dmitrijs Lukašonoks 12.b

Sk. A. Lazdiņš

 

Staņislavs Petkevičs 12.b 

 Sk. A. Lazdiņš

 

 

 

 

 

   

 

 Anastasija Tankova 9.a

 Žans Cvetkovs 12.b

Sk. A. Lazdiņš

 

 

 

 


 Jēkabpils pilsētas un novadu 4. kl. matemātikas olimpiāde 

 Turlā Anastasija 4.a

Sk. J.Blumentāle

                                          

 

 

 

 

 

Suhovs Aleksandrs 4.a

Pavlovs Artūrs 4.a 

Sk. J.Blumentāle  

 

 


 Pilsētas un novadu 9. - 12. klašu matemātikas olimpiāde 

 

 

Žans Cvetkovs 12.b

sk. V.Lovčinovska

Anastasija Tankova 9.a

 sk. N.Zarkeviča

Staņislavs Petkevičs 12.b 

 

 sk. V.Lovčinovska

 

 

 

 

   

 

 

 Dmitrijs Lukašonoks 12.b

sk. V.Lovčinovska 

 

 

 


 Jēkabpils pilsētas un novadu olimpiāde vēsturē

 

 

                                                                                   

 

 

     D. Noveičuka 9.b

Sk. Ž. Vinogradova

  

 Atzinība: Anastasija Tankova 9.a Sk. Ž. Vinogradova

 

 


 

Jēkabpils pilsētas mājturības olimpiāde 8. klases skolēniem

 

 Igors Molčanovs 8.a

Sk. M. Spaskovs

 

     Artjoms Sprukulis 8.a

Sk. M. Spaskovs  

 

 

 

 

 

      Marks Farbers 8.a

Sk. M. Spaskovs 

 

 


 

Pilsētas olimpiādē mājturībā un kokapstrādes tehnoloģijās

 

                                    

Ričards Tavkins 7.b.

Sk. M. Spaskovs 

  

 

 

 

 



Jēkabpils un pilsētas novadu bioloģijas olimpiāde

 

Atzinības: Lubova Hucanu 10.a

              Dmitrijs Lukašonoks 12.b  Sk. T.Zdanova

 


 

Latviešu valodas

mazākumtautību izglītības programmas

Jēkabpils pilsētas un novadu skolās

7.-8. kl. olimpiāde 

 

                                                                                   

   Viktorija Lapira 7.b 
Valērija Naumova 7.b 
Elīna Ļitvinova 7.b

 sk S.Avišāne 

 

Atzinība: Diāna Ivanova 8.b  sk. Z.Rutkovska 

 

 


 

Jēkabpils pilsētas

mājturības un kokapstrādes tehnoloģiju olimpiāde

6. klasēs

 

                                                                           

   Volkovs Larions 6. b

    sk. M.Spaskovs    

  .

SKOLAS KONTAKTI



Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.