Company Logo

Pašpārvalde

Publiskie iepirkumi

Noderīgas saites

Paziņojums

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības 5.klases angļu valodas konkursa rezultāti

 Ivans Hitro 5.a klase – Atzinība, skolotāja Nataļja Dogureviča

 

Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības kristīgās mācības olimpiādes rezultāti

Ilija Anohins 3.a - 3.vieta, skolotāja Jeļena Jaskova

Nikita Belugins 3.a - Atzinība, skolotāja Jeļena Jaskova

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības mājturības un kokapstrādes tehnoloģiju olimpiādes 8.-9.klašu skolēniem                                                                                                                                          

Larions Volkovs 9.b klase – 1.vieta, skolotājs Maksims Spaskovs

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības mājturības un kokapstrādes tehnoloģiju olimpiādes 5.-7.klašu  skolēniem

 

 Vlads   Gugņevičs 7.b klase – 1.vieta, skolotājs Maksims Spaskovs

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības  mājturības olimpiāde tekstiltehnoloģijās 5.-9.klasei                                                                                                                  

Viktorija Hucanu 5.a klase – 2.vieta, skolotāja Aleksandra   Sokolova

 

Satversmes tiesas skolēnu zīmējumu un domrakstu konkurss par Latvijas Republikas Satversmi. 

Atskata video ir pieejams šeithttps://www.youtube.com/watch?v=SWCM-Elx360 

Bildes no konkursa noslēguma pasākuma ir pieejamas šeithttps://failiem.lv/u/vdcjbmdb 

  

 JĒKABPILS PILSĒTAS mājturības un kokapstrādes tehnoloģiju olimpiādes 8.un 9.klases skolēniem

Ilya  Rapkouski  9.a klase - 1. vieta, skolotājs Maksims Spaskovs

Larions Volkovs 9.b klase - 1.vieta, skolotājs Maksims Spaskovs

Ričards Anrijs Vinogradovs 8.c klase - 3.vieta, skolotājs  Maksims Spaskovs

Maksims Golubevs 8.a klase –Atzinība, skolotājs Maksims Spaskovs

 

Jēkabpils pilsētas un  novadu apvienības bioloģijas konkursa "Pazīsti savu organismu" 9.-12.kl.

 Inese  Skrimble 9.b klase - 3.vieta, skolotāja Tatjana Davydovskaya

Nadežda Kuzņecova 11.a klase – atzinība, skolotāja Tatjana Zdanova

 

Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32.atklātā olimpiāde 3. (valsts) posms

 Marija Klencare 11.a klase - 3.vieta , skolotāja Ludmila Movčane

 

Latvijas izglītības iestāžu skolēnu skatuves runas konkurss Latgalē

Inese Skrimble 9.b klase - 1.pakāpe, skolotājas: Irina Rusiņa un Jekaterina Ivanova

 

Jēkabpils pilsētas, Aknīstes novada, Jēkabpils novada, Krustpils novada, Salas novada, Viesītes novada skolu

dabaszinību neklātienes konkursa rezultāti (5.kl.)

Milana Ivanova 5.b klase - 2.vieta, skolotāja Svetlana Davydovskaya

Zemgales novada matemātikas 18.olimpiāde

Violeta Petkeviča 6.a klase - 1.vieta, skolotāja Vanda Lovčinovska

Arina Pasternaka 6.b - Atzinība, skolotāja Vanda Lovčinovska

Artūrs Pavlovs 7.a klase - 3.vieta, skolotāja Vanda Lovčinovska

Diāna Fiļipova 8.a klase - Atzinība, skolotāja Irina Korabovska

Oļesja Stankeviča 8.a klase - Atzinība, skolotāja Irina Korabovska

Jēkabpils  pilsētas un novadu apvienības Vēstures olimpiādes 9.-12.kl. rezultāti

 Inese Skrimble 9.B klase.  Atzinība,   skolotāja Žanna Vinogradova

 

 Satversmei veltīts skolēnu zīmējumu konkurss “Manas pamattiesības satversme”

Konkursa laureāts: Iļja Girlans 6.a klase.

Atzinību par ieguldījumu skolēnu tiesiskās apziņas veicināšanā piedaloties zīmējumu konkursā “Manas pamattiesības satversme” no satversmes tiesas priekšsēdētājas ieguva skolotāja Anna Koroļkova

JĒKABPILS PILSĒTAS un NOVADU APVIENĪBAS

matemātikas olimpiādes 5.-8.klašu skolēniem rezultāti

 

Oļesja Stankeviča 8.a klase 1.vieta,   skolotāja Irina Korabovska

Danieēls Līcis 8.a klase 2.vieta, skolotāja Irina Korabovska

Diāna Fiļipova 8.a klase 3.vieta,  skolotāja Irina  Korabovska

 

Artūrs Krastiņš 7.a klase  1.vieta, skolotāja    Vanda Lovčinovska

Artūrs Pavlovs 7.a klase  2. vieta, skolotāja   Vanda Lovčinovska

Jekaterina Zeņina  7.a klase Atzinība, skolotāja Vanda Lovčinovska

 

Mariuss Balis 6.b klase  1.vieta, skolotāja Vanda Lovčinovska

Violeta Petkeviča   6.a klase 2.vieta, skolotāja Vanda Lovčinovska

Arina Pasternaka 6.b klase 3.vieta, skolotāja  Vanda Lovčinovska

Deņiss Vlasovs 6.b klase Atzinība, skolotāja Vanda Lovčinovska

 

Milana Ivanova 5.b klase 2.vieta, skolotāja Marina Voitenko

Jevģēnija Cimbaļuka 5.c klase  2.vieta, skolotāja Marina  Voitenko

Ivans Hitro 5.a klase 3.vieta, skolotāja Irina   Korabovska

Viktorija Hucanu 5.a 3. vieta, skolotāja Irina Korabovska

Mihails Turčaņinovs 5.b  Atzinība, skolotāja Marina Voitenko

Ilana Dudkeviča 5.c Atzinība, skolotāja Marina Voitenko

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības ķīmijas olimpiādes 9.-12.kl. rezultāti

Diana Ivanova, 11. A klase. Atzinība, skolotāja Tatjana Zdanova

Rolands Birznieks, 12.A klase. Atzinība, skolotāja Tatjana Zdanova    

Nadežda Kuzņecova, 12. B klase. Atzinība, skolotāja Tatjana Zdanova

Andrejs Kuļikovs, 12.b klase, atzinība, skolotāja Tatjana Zdanova

Olimpiāde latviešu valodā mazākumtautību skolām (7.-8.kl.)

Diāna Fiļipova 8.a 3.vieta Zinaida Rutkovska 

Alina Naporko 8.a 3.vieta Zinaida Rutkovska

Daniela Grugule 8.b 3.vieta Marika Avena

Artūrs Krastiņš 7.a Atzinība Vineta Mežaraupe

Dāniels Līcis 8.a Atzinība Zinaida Rutkovska


Jēkabpils pilsētas mājturības un kokapstrādes tehnoloģiju olimpiāde 6.-7.kl. skolēniem

Vlads Gugņevičs 7.b 1.vieta M.Spaskovs

Aleksandrs Baklanovs 6.a 3.vieta M.Spaskovs

Renāts Višteins 7.a 3.vieta M.Spaskosvs


Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības fizikas olimpiāde (9.-12.kl)


Andris Tutins 11.a 3.vieta A.Lazdiņš

Marks Farbers 11.a atzinība A.Lazdiņš


Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības matemātikas olimpiāde (9.-12.kl.)


Andris Tutuns 11.a 2.vieta V.Lovčinovska

Aleksejs Dutkevičs 10.a 2.vieta I.Korabovska

Marks Farbers 11.a 3.vieta V.Lovčinovska

Diana Ivanova 11.a atzinība V.Lovčinovska

 

SKOLAS KONTAKTI



Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.