Company Logo

Pašpārvalde

Publiskie iepirkumi

Noderīgas saites

Paziņojums

Valsts publiskās runas konkurss

1 vieta.

 

Žans Cvetkovs 10.b

(Sk. Z.Deine) 

 

Fizikas 64.valsts olimpiāde

 Atzinība

 

Stanislavs Petkevičs 

(sk. A.Lazdiņš)

 

Pilsētas olimpiādē mājturībā un tehnoloģijās ( kokapstrādē)

3. vieta

Aleksejs Jekaraševs 9.a.

(Sk. M.Spaskovs)

 

Mājturības olimpiāde meitenes 4.-9. klases

3. vieta:

 

 Karina Saričeva 6.a,

 

 atzinība:

           

Dajana Kičika 7.b     Viktorija Kaškure 9.a

(sk. A.Sokolova)

 

Bioloģijas konkurss ,,Pazīsti savu organismu,,

2. vieta:

         

 

Iveta Eihmane 11.a                 Dmitrijs Lukašonoks 10.b

                  ( uz valsti)

  (sk. T.Zdanova)                                    (sk. T.Zdanova)

 

 

Zemgales novada matemātikas 13. olimpiāde:

1. vieta

Diāna Ivanova 6.b

( V.Lovčinovska)


2. vieta

Vitālijs Dekšņa 9.a

( O.Potapova )


Atzinība

Marks Farbers 6.a                   Iļja Stogovs 6.a                  Ļubova Hucānu 8.a

( I,Korabovska)                ( I.Korabovska),                  ( I.Korabovska)

 



Olimpiādē matemātikā 4. kl. :

 Atzinība

Sofija Žurba 4.b

( J.Džeikuna ) -

 

Matemātikas 64. valsts olimpiāde:

2. pakāpes diploms                                    3. pakāpes diploms

Staņislavs Petkevičs                                      Žans Cvetkovs

(sk. V.Lovčinovska)


Skatuvs runas konkurss 2014. :

 1. pakāpe ( uz novadu ):

Naomi Farbere 12.a

(sk. I.Rusiņa, S.Avišāne);

 

3. pakāpe:

Veronika Ludčika 1.a               Anastasija Veļičko 2.a

(sk. O.Demčenko, J.Taškāne),             ( sk. J.Blumentāle, V.Teivāne),

 

 

Aleksandra Ņikitina 8.a         Iveta Eihmane 11.a      Evita Zarkeviča 11.a

(sk. L.Koņeva,Z.Rutkovska)                                (sk. L.Movčane, Z.Rutkovska)  

 

Pateicība:

Sofija Žurba 4.b                           Kirils Anosovs 10.b

(sk. J.Džeikuna, V.Teivāne);                    (sk. Z.Deine, S.Avišāne ).

 


Olimpiāde kristīgajā mācībā:

1. vieta

Maksims Fjodorovs 3.a

(sk. J.Jaskova);

 

 

2. vieta

Lelde Saveļjeva 3.b

(sk. J.Jaskova).


Olimpiāde vizuālajā māksā:

1. vieta

Igors Ivanovs 10.b

(sk. L.Aleksandrova);

 

2. vieta:

Viktorija Kaškure 9.a                                       Jeļena Kisiļčuka 6.a 

(sk. A.Koroļkova)                                               (sk. Anna Koroļkova ). 

 

Pilsētas un novadu konkursa angļu valodā 6.kl.:

atzinība

 Marija Klencāre 6.a 

(sk. N.Dogureviča)

 

5. - 8. kl. skolēnu pilsētas un novadu skolu matemātikas olimpiāde:

1. vieta-

 

Diāna Ivanova 6.b

( sk. V.Lovčinovska)

 

2.vieta-

                        

Elīna Litvinova 5.b                        Anastasija Tankova

(sk. I.Korabovska)                           (sk. N.Zarkeviča)

 

3.vieta-

Marks Farbers 6.a

(sk. I.Korabovska)

Atzinība-

     

Jūlija Zarkeviča 5.b , Andris Tutins 6.c 

( I.Korabovska)( V.Lovčinovska)

 

9. - 12. kl. Jēkabpils pilsētas un novada matemātikas olimpiāde:


 Žans Cvetkovs 10.b - 1. vieta (Aicināts uz valsts olimpiādi )


 Staņislavs Petkevičs 10.b - 1. vieta (Aicināts uz valsts olimpiādi )


 Dmitrijs Lukašonoks 10.b - 2. vieta.


(Sk. Vanda Lovčinovska)

 

Olimpiādē mājturībā ( kokapstrādē )

3. vieta

Edgars Polovkovs 8.b

(sk. M.Spaskovs)

 

Pilsētas olimpiāde fizikā 9.-12.kl.

                                                1. vieta                                                       

       Stanislavs Petkevičs 10.b     

    Aicināts uz valsts olimpiādi

       2014. g.10. un 11. aprīlī


 2.vieta

Žans Cvetkovs 10.b     Dmitrijs Lukašonoks 10.b.

(sk. A.Lazdiņš)

 

7. klašu mājturības olimpiāde kokapstrādē pilsētas skolu zēniem:
2. vieta                                                                    
3. vieta -

Artjom Štikovskis 7.b                                       Viktors Lukjanovs 7.a.
 
(sk. M.Spaskovs)

Bioloģijas pilsētas un novadu olimpiādē:

  3. vieta-                                                                   atzinība-

Iveta Eihmane 11.a                                       Dmitrijs Lukašonoks 10.b

(sk. T.Zdanova)

 

Latviešu valodas pilsētas un novadu olimpiādē:

3. vieta -

                     

 

Anastasija Tankova 7.a ,   Anastasija Karakuca 7a, Aleksandra Ņikitina 8.a

(sk. V.Mežaraupe),               ( sk. S.Avišāne),               ( sk. Z.Rutkovska).

 

 

Atzinība -

Artūrs Dāvis 8.b

( sk. V.Mežaraupe ).

Latvijas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkursā ,, Latvija - mūsu drošās mājas,, :

apbalvoti ar diplomu-

               

Jekaterina Dokukina 6.b         Edvīns Jaunzems 6.c
 

 

Atzinība-

                    

 

Diāna Ivanova 6.b                     Anastasija Volkova 5.b
Skolotāja - A.Koroļkova

SKOLAS KONTAKTI



Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.