Company Logo

Pašpārvalde

IZSOLE

Noderīgas saites

Paziņojums

Jēkabpils 2.vidusskolas skolēnu piedalīšanās un rezultāti

MĀCĪBU PRIEKŠMETU OLIMPIĀDĒS 2020./2021.m.g.

 

Mācību priekšmets

Klase

Skolēna vārds, uzvārds

Jēkabpils pilsētā

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

Valstī

Skolotāja vārds, uzvārds

 

Jēkabpils  pilsētas un novadu apvienības latviešu valodas  olimpiāde 7.-8.kl. (mazākumtautību izglītības programma)

7.a

Iveta    Vaivode

 

2.vieta

 

Silvija Avišāne

7.b

Milana Ivanova

 

2.vieta

 

Silvija Avišāne

8.a

Alīna   Kiseļova

 

3.vieta

 

Jolanta Taškāne

8.b

Arina   Leščova

 

3.vieta

 

Vineta Mežaraupe

7.b

Alika   Zagorska

 

Atzinība

 

Silvija Avišāne

8.b

Arina             Pasternaka

 

Atzinība

 

Vineta Mežaraupe

Latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) valsts 37.olimpiāde

7.b

Milana Ivanova

 

 

Atzinība

Silvija Avišāne

Jēkabpils  pilsētas un novadu apvienības ES dabaszinību olimpiādes  atlases I kārta 

 

 

 

dalība

 

Andris Lazdiņš

Tatjana Zdanova

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības vēstures olimpiāde 9.-12.klases skolēniem

 

 

 

dalība

 

Žanna Vinogradova

Atklāta svešvalodu olimpiāde 7.klasēs (organizators: Rīgas Valsts vācu ģimnāzija)

 

 

 

dalība

 

Nataļja Dogureviča

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības bioloģijas olimpiāde 9.-12. klases skolēniem

10.a

Anna Bobrova

 

3.vieta

 

Tatjana Zdanova

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības angļu valodas olimpiāde 9.-12. klases skolēniem

12.a

Aleksejs Dutkevičs

 

2.vieta

 

Nataļja Dogureviča

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības fizikas olimpiāde 9.-12. klases skolēniem

9.a

Artūrs  Krastiņš

 

1.vieta

 

Andris Lazdiņš

10.a

Arturs  Bernāns

 

2.vieta

 

Andris Lazdiņš

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības ekonomikas olimpiāde 10-12.klases skolēniem

11.a

Inese Skrimble

 

3.vieta

 

Aleksandra Sokolova

 

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības

matemātikas olimpiāde 5.-8.kl.

5.e

Artūrs  Guļāns

 

1.vieta

 

Ligita Voltmane

5.a

Arina   Plotičkina

 

2.vieta

 

Irina Korabovska

5.a

Nikita  Belugins

 

3.vieta

 

Irina Korabovska

5.m

Līva     Stahovska

 

Atzinība

 

Ilze Eglīte

5.c

Evelīna Pāvulāne

 

Atzinība

 

Ļubova Gorpiņiča

5.m

Sofija  Bokāne

 

Atzinība

 

Ilze Eglīte

6.m

Loreta Lazdiņa

 

1.vieta

 

Ilze Eglīte

6.e

Agnese Korņejeva

 

1.vieta

 

Ļubova Gorpiņiča

6.i

Pauls   Graudiņš

 

2.vieta

 

Ļubova Gorpiņiča

6.m

Estere  Midega

 

2.vieta

 

Ilze Eglīte

6.a

Nikola Kuļikova

 

2.vieta

 

Jeļena Jaskova

6.m

Amanda Tomiņa

 

2.vieta

 

Ilze Eglīte

6.e

Aigars Lemaks

 

3.vieta

 

Ļubova Gorpiņiča

6.m

Una Žeica

 

Atzinība

 

Ilze Eglīte

7.b

Milana Ivanova

 

1.vieta

 

Marina Voitenko

7.a

Viktorija Hucanu

 

Atzinība

 

Irina Korabovska

7.b

Anželika Kozlova

 

Atzinība

 

Marina Voitenko

8.a

Violeta Petkeviča

 

1.vieta

 

Vanda Lovčinovska

8.b

Mariuss Balis

 

Atzinība

 

Vanda Lovčinovska

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības matemātikas olimpiāde 9.-12.kl.

9.a

Artūrs Krastiņš

 

1.vieta

 

Vanda Lovčinovska

11.a

Dana Blakunova

 

1.vieta

 

Natālija Zarkeviča

11.a

Ksenija Naumova

 

1.vieta

 

Natālija Zarkeviča

11.a

Inese Skrimble

 

1.vieta

 

Natālija Zarkeviča

11.a

Aleksejs Voitenko

 

2.vieta

 

Natālija Zarkeviča

12.a

Iļja Šidlovskis

 

1.vieta

 

Irina Korabovska

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības ģeogrāfijas olimpiāde 9.-12.kl.

12.a

Iļja Šidlovskis

 

Atzinība

 

Lāsma Krūmiņa

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības ķīmijas olimpiāde 9.-12.klases skolēniem

9.a

Artūrs Krastiņš           

 

3.vieta

 

Tatjana Zdanova

10.a

Arturs Bernāns           

 

Atzinība

 

Tatjana Zdanova

11.a

Valērija Radionova      

 

3.vieta

 

Tatjana Zdanova

Krievu valodas (mazākumtautības) un literatūras 33. atklātā tiešsaistes olimpiāde (valsts posms)                                                                       

11.a

Lina Smolova

 

 

3.vieta

Ludmila Movčane

 

 

 

 

 

 

 

SKOLAS KONTAKTI



Contribute!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.